DRODZY PRZYJACIELE NASZEGO STOWARZYSZENIA

Tą fotografię zrobiliśmy wiele lat temu. Św. Mikołaj przyniósł wszystkim naszym Dzieciom walizki. Na szczęście. Aby co rok mogły wyjechać z domu na „bajkowe wakacje”. „Bajkowe wakacje” organizowane były przez nasze Stowarzyszenie przez ponad 20 lat. W 2005 roku do  „bajkowych wakacji” zaprosiliśmy gminy województwa podkarpackiego. Przystąpiło 20 gmin. Były spotkania, konkursy, zabawy osób niepełnosprawnych z ich pełnosprawnymi rówieśnikami. Przez te ponad 20 lat nasze Dzieci spędzały prawie 2 miesiące w naszym OGRODZIE MARZEŃ, na wspólnych wycieczkach, zabawach. Dziś większość naszych Dzieci jest w Centrach Dziennej Aktywności w Zaczerniu, Terliczce i Stobiernej, inni uczęszczają do różnych szkół, niektórzy są w domach. I tylko dwa razy w roku wyjeżdżamy wszyscy razem, podczas „bajkowych wakacji” i jesienią do Zakopanego, na Bachledówkę do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej, gdzie w modlitwie dziękujemy za przeżyty wspólnie kolejny rok oraz wspominamy Ludzi Dobrego Serca, dzięki którym mogliśmy się tam znaleźć. Przez ponad 20 lat udawało nam się to dzięki naszym Przyjaciołom Darczyńcom, którym przesyłamy z głębi serca płynące podziękowania. W tym roku na wakacje planujemy wyjechać na pięć dni do Rymanowa Zdroju. Dlatego po raz kolejny, dziękując za Dobre Serca
i Otwarte Dłonie, zwracamy się z prośbą o przekazanie nam 1,5 % podatku. Nasz Nr KRS 0000014568 i już góry serdecznie dziękujemy.     

     Zarząd Stowarzyszenia, Osoby Niepełnosprawne i Ich Opiekunowie.