Wesołą nowinę bracia słuchajcie, Niebieską Dziecinę ze mną witajcie”

 

Dziś w naszym Stowarzyszeniu radosne noworoczne spotkanie. Było wspólne i rodzinne śpiewanie kolęd, powitanie i „otrzęsiny ” nowych Członków Stowarzyszenia, sto lat z okazji urodzin Kasi i Pawełka, tańce. Spotkanie od strony artystycznej przygotowała Pani Marta Berdel. Pani Marta rozwija umiejętności artystyczne naszych Dzieci od 9 lat. Tradycyjnie o słodkie ciasteczka dla nas zadbały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Trzebownisku. Wyglądały i smakowały „obłędnie”. Spotkanie zakończyła piosenka w wykonaniu Tomka. Wydawałoby się, że na smutno. ” To wszystko czego chcę, to wszystko czego mi brak, to wszystko czego ja, nigdy nie będę miał.”
Bardzo często ludzie mają wydawałoby się wszystko, ale są nieszczęśliwi, bo brak im miłości. W naszym Stowarzyszeniu od 31 lat robimy co w naszej mocy, aby wzajemna miłość i oddanie zastąpiły naszym Dzieciom to, czego nigdy nie będą miały. Cudowna atmosfera naszych spotkań, daje nadzieję, że choć trochę nam się to udaje. Wszystkim, którzy nam w tym pomagają z całego serca dziękujemy.