DRODZY PRZYJACIELE I DARCZYŃCY NASZEGO STOWARZYSZENIA

 
„Raz tylko w roku zdarza się taki dzień
Gdy radość płynie z serc do serc, z rąk do rąk”
 
Za nami kolejny rok. Był to dobry czas realizacji kolejnych wyzwań. W naszej Gminie powstało kolejne, już trzecie Centrum Dziennego Pobytu dla dorosłych osób niepełnosprawnych. Upływający czas postawił przed nami kolejne wyzwania. Rodzice Dzieci, którymi zaopiekowaliśmy się 31 lat temu postarzeli się i odchodzą. Część z nich nie ma siły, aby opiekować się niepełnosprawnym dzieckiem. Dlatego razem z panem Wójtem postanowiliśmy rozpocząć starania, mające na celu budowę na terenie Gminy, całodobowego wsparcia naszych już dorosłych Dzieci. Pragniemy, aby postarzały się wśród nas. Mamy nadzieję, że tak jak przez 31 lat znów zrealizujemy nasze wyzwanie. Na razie na miarę sił i środków, dzięki LUDZIOM DOBREJ WOLI pomagamy naszym 50-ciu Podopiecznym w pokonywaniu codziennych problemów, wspomagamy wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego, tradycyjnie jak co roku wyjeżdżamy wszyscy na kilka dni do Zakopanego. I co roku w Sanktuarium na Bachledówce dziękujemy za otrzymane łaski i modlimy się za naszych Darczyńców. Wiemy, że Bóg jest wszędzie, ale tam jakby bliżej nas.
Wkrótce Święta Bożego Narodzenia. Wszystkim naszym Przyjaciołom i Darczyńcom przesyłamy życzenia dobrych, pełnych miłości Świąt oraz błogosławieństwa nowo narodzonej Dzieciny. Niech gwiazda betlejemska, będzie znakiem nadziei, a święto Narodzenia Chrystusa przyniesie błogosławieństwo i radość. Niech każdy dzień tych Świąt będzie pełen piękna i ciepła, a Nowy 2024 rok przyniesie tylko dobre chwile. Aby dobro które czynicie, powracało we wszelkiej pomyślności każdego dnia.
 
Zarząd, Osoby Niepełnosprawne i Ich Opiekunowie
z Gminy Trzebownisko