„SPÓJRZ WOKÓŁ SIEBIE”

W poniedziałek ruszyliśmy w trasę. Po naszej wsi Trzebownisko. Z dobrym słowem, kartkami świątecznymi wykonanymi przez Uczniów Zespołu Szkół w Trzebownisku, pierniczkami upieczonymi przez Panie z KGW w Trzebownisku, upominkami przygotowanymi przez Darczyńców i Uczestników tej Akcji. Prosili aby nie wymieniać Ich z Imienia. 100 odwiedzin, ciepłych słów, życzeń. TYDZIEŃ DOBROCI w naszej Wsi. Jak wybrać Ludzi samotnych. Ktoś kiedyś powiedział, że najgorsza jest samotność we dwoje. Więc wybraliśmy według naszego uznania. Mamy nadzieję i zaproszenie, aby w przyszłym roku do naszej Akcji włączyły się wszystkie Organizacje pozarządowe działające w Gminie. Każdy z nas może jeszcze przyłączyć do naszej Akcji. Wystarczy tylko spojrzeć wokół siebie, czy tuż obok nas Ktoś nie potrzebuje pomocy. I pomóc na miarę sił i środków. Dziękujemy Pani Małgorzacie Kuźniar za przyjęcie Patronatu i pomoc. Dziś dziękujemy wszystkim z całego serca za udział w naszej Akcji. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.