SPOTKANIE

Za nami pełna emocji kampania wyborcza. Tradycyjnie, bardzo dużo w niej było pochylenia się nad problemami osób niepełnosprawnych, każdej ze stron. Przed nami kolejne kampanie, w których jak nasze doświadczenie mówi, będzie podobnie. Dlatego korzystając z chwili ciszy, chcemy oddać głos opiekunom osób niepełnosprawnych tych, którzy osiągnęli wiek emerytalny i często sami potrzebują pomocy oraz tych, których dzieci są w wieku przedszkolnym, czy wczesnoszkolnym. Jaką nasza Gmina, Powiat, Państwo ma dla nich ofertę. Wydaje nam się, że problemy tych grup wymagają głębszego zdiagnozowania. Dlatego w miesiącu listopadzie planujemy spotkanie, na które zaprosimy przedstawicieli Władz Gminy, GOPS, PCPR, PFRON. W związku z powyższym prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa w spotkaniu drogą mailową, na adres naszego Stowarzyszenia badzmyrazem7@wp.pl oraz ewentualnej listy spraw, które w najbliższym czasie wymagają kompleksowego rozwiązania. Z góry dziękujemy. O terminie i miejscu spotkania, które uzależnione będzie od ilości uczestników, poinformujemy na naszej stronie internetowej.