„To nie rok ma być dobry,tylko człowiek.”

” Życzę Wam więcej ludzi w ludziach. Głowy pełnej jasnych myśli, rąk gotowych podnieść z ziemi potrzebującego, oczu wrażliwych na piękno i cierpienie, a także serca , które kochać bezinteresownie potrafi. To jaki będzie ten rok zależy od nas wszystkich i każdego z osobna.”
Te piękne słowa przeczytałam na stronie małej niepełnosprawnej Niny, kiedy myślałam jakie życzenia przesłać Ludziom Dobrego Serca, którzy od lat wspierają nasze Stowarzyszenie. Zapewne wymyślili je Jej rodzice, którzy każdego dnia zdają sobie sprawę jak bardzo szczęście Ich Dziecka zależy od otaczających Jej ludzi. Po 30 latach naszej działalności, widzimy na co dzień, jak bardzo nasze Dzieci są szczęśliwe, kiedy otoczone są miłością i troską.
Drodzy Przyjaciele. Przed nami nowy rok, w którym po raz kolejny podejmiecie decyzję jaką organizację wspomóc 1,5 % Waszego podatku. Za wszystkie poprzednie lata z całego serca dziękujemy.
Jak wydaliśmy te darowizny publikujemy co rok, na naszej stronie niepełnosprawni-trzebownisko.pl. Jeśli znów wybierzecie nasze Dzieci, będziemy Wam ogromnie wdzięczni. Jeśli jednak na Waszej drodze znajdzie się Ktoś, kto bardziej potrzebuje pomocy, pomóżcie Jemu. Ważne, aby w tym bardzo trudnym dla wszystkich potrzebujących czasie, mieć dobre serce i otwarte dłonie. Wszystkim naszym Przyjaciołom przesyłamy z serca płynące pozdrowienia i podziękowania.
                                                                                      Przewodnicząca Zarządu
                                                                                                Teresa Tomaka