Z całego serca dziękujemy

„Ludzie na naszej planecie nie stoją w szeregu,

Tak naprawdę wszyscy stoimy w kręgu, trzymając się za ręce.

Cokolwiek dasz temu, który stoi obok,

Wkrótce do Ciebie powróci”.

Otrzymaliśmy informację Urzędu Skarbowego o przekazanych darowiznach 1% podatku dochodowego. Nasze Stowarzyszenie otrzymało prawie 42 tys. zł. Wsparło nas 313 rodzin
z całego kraju.Smutne, że w tej grupie Darczyńców z Gminy Trzebownisko jest tylko ok.20%. Na co wydajemy darowizny 1%,  szczegółowo corocznie informujemy na stronie internetowej- niepełnosprawni-trzebownisko.pl. W naszym Stowarzyszeniu nie ma płatnej administracji. Od 28 lat wszystkie prace organizacyjne nieodpłatnie wykonują członkowie Zarządu. Nasza działalność, w tym: prowadzenie Gminnego Centrum Dziennej Aktywności, bezpłatnej Gminnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, dofinansowanie zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, organizacja spotkań integracyjnych i tym podobnych, w 85% finansowana jest z darowizn.  Kierujemy ciepłe myśli do Darczyńców nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Niektórzy chcą zostać anonimowi. Szczególne podziękowania kierujemy do Fundacji Charytatywnej Kongresu Polonii Amerykańskiej z Chicago. „Jeśli godziną szczęścia rozpromieniłeś smutne, szare życie, spełniłeś zadanie Anioła na ziemi.” Kochani Darczyńcy. Robimy wszystko, aby Dzieci które są pod naszą opieką były szczęśliwe. Staramy się aby środki, które nam przekazujecie były dobrze wykorzystane. W imieniu Dzieci, Ich Rodzin i własnym Dziękujemy Wam za ten Dar Serca.