„Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”

Przez cały okres pandemii, mamy taką nadzieję. Najpierw pandemia zamknęła dzieci
z naszego Stowarzyszenia w domu na kilka miesięcy. Dla znacznej części był to bardzo trudny czas odosobnienia. Od ponad miesiąca zajęcia w naszym Gminnym Centrum odbywają się normalnie, ale lęk pozostał. Każdy drobny katar, czy kaszel wywołuje zaniepokojenie zarówno u rodziców jaki wychowawców. Dziś z nostalgią wspominaliśmy ubiegłoroczne wspólne wycieczki. I znów pojawiło się pytanie, czy w tym roku pojedziemy powitać złotą jesień w Bieszczady i związany z tym nieustający lęk, czy napewno będzie to bezpieczne. Pocieszające jest to, że mamy przepiękny OGRÓD MARZEŃ, który chcąc nam uprzyjemnić trudny czas, zakwitł wszystkimi barwami. Dziś wyśpiewaliśmy sto lat Bożence,
z okazji zaległych urodzin.Z różnych powodów było nas niewielu. Tradycyjnie popłynęły spóźnione, ale serdeczne życzenia- radości, zdrowia, miłości otaczających Ją osób. Dobrze, że mamy siebie.