„NIECH ŻYJE BAL….”

Dziś mieliśmy trzy powody do świętowania. 3-ci grudnia jest Międzynarodowym Dniem Osoby Niepełnosprawnej, 4 grudnia obchodzimy 27-mą rocznicę powstania naszego Stowarzyszenia, a ponadto do naszego Stowarzyszenia zawitał Św. Mikołaj. Jednak najważniejszy jest fakt, od 27 lat spotykamy się w gronie przyjaciół. Tradycyjnie świętował z nami Wójt Gminy Trzebownisko Pan Lesław Kuźniar. Były wzruszające tańce w wykonaniu zespołu Nowa Nadzieja, podziękowania dla Pań Moniki Moskwy Ataman, Marty Berdel, Danuty Gancarz i Agnieszki Bazan za zaangażowanie i serce okazywane naszym dzieciom. Mamy przygotowały pyszne przekąski i ciasta. Wszystkie dzieci otrzymały kolorowe walizki i inne upominki. Teraz będziemy zbierać pieniążki na wspólny wakacyjny wyjazd. To był piękny, radosny, pełen dobrych emocji dzień. Z całego serca dziękujemy naszym Darczyńcom.