Z całego serca dziękujemy

„Nie wybieramy sobie życia, to ono wybiera nas. Nie mamy też wpływu na to, ile przypadnie nam w udziale szczęścia, a ile smutku. To prawda , że nie wybieramy sobie życia, ale decydujemy, co zrobimy ze szczęściem i smutkiem które są nam przeznaczone” pisał Paulo Coelho. Co to jest szczęście, kiedy życie wybrało nam zespół Downa czy czterokończynowe porażenie mózgowe, zastanawialiśmy się w lutym, prosząc naszych Przyjaciół o darowizny 1% podatku, na rzecz Dzieci z naszego Stowarzyszenia. Dziś kiedy minął okres rozliczeń, wszystkim którzy wybrali nasze Stowarzyszenie, pragniemy w imieniu naszych Dzieci serdecznie podziękować. Na co wydajemy darowizny, można przeczytać w corocznym sprawozdaniu umieszczanym na naszej stronie www.niepelnosprawni-trzebownisko.pl.
„Jeśli godziną szczęścia rozpromieniłeś smutne, szare życie, spełniłeś zadanie anioła na ziemi.” Z całego serca dziękujemy, że zostaliście naszymi „Aniołami”.