„Niszcząc otaczający nas świat, niszczymy własny dom”

Koniec świętowania. Wracamy do naszego programu „INTEGRACJA W ŚWIECIE EKOLOGII” . W punkcie 6 naszego KODEKSU EKOLOGICZNEGO zapisaliśmy- „będziemy organizować spotkania szafingowe dla  członków naszego Stowarzyszenia”. Czym jest szafing. To nic innego jak danie drugiego życia naszym ubraniom, które po prostu nam się znudziły lub dokonaliśmy złego wyboru już na etapie ich zakupu. Jeśli nie założyliśmy ich przez ostatni rok, to jest więcej jak pewne, że nie zrobimy tego nigdy. Dlatego w naszym Stowarzyszeniu raz w kwartale zrobimy wietrzenie szaf . Pierwsze nasze spotkanie szafingowe już w sobotę 27  kwietnia. Jeśli nie kupimy nowych ubrań, lub nieużywanym damy nowe życie, podreperujemy budżet domowy, zaoszczędzimy  energię, wodę
i ograniczymy ilość śmieci. To na początek taki drobny krok w trosce o otaczający nas świat.