EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI

 Dziś po raz kolejny w naszym Stowarzyszeniu świętowaliśmy ważne wydarzenia
w życiu naszych Dzieci- zdaną maturę Marlenki i trochę spóźnione przystąpienie do
I Komunii św. Martynki. Dziewczynki dzieli 10 lat  różnicy wieku. Wydawałoby się, że świętują bardzo ważne, a jednak różne wydarzenia. Różne tylko z pozoru. Obie zdały egzamin dojrzałości. Martynka zdała egzamin dojrzałości Katolika i od tej pory będzie mogła w pełni uczestniczyć w Eucharystii. Marlenka zdała egzamin dojrzałości i od tej pory będzie mogła w pełni uczestniczyć w życiu dorosłych ludzi. Jak to zwykle bywa w naszym Stowarzyszeniu były prezenty, uściski, ciepłe słowa. Dziewczynki. Jesteśmy z Was bardzo dumni. W tych ważnych dla Was  chwilach życzymy Wam spełnienia marzeń, aby w życiu zawsze towarzyszyła Wam gromada przyjaciół, którzy będą z Wami świętować radosne chwile i żeby byli przy Was, kiedy czasem będzie trudno.
I pamiętajcie, że zarówno w radościach jak i smutkach zawsze jesteśmy z Wami.

Przyjaciele ze Stowarzyszenia