Wizyta miłych Gości

Kolejny dzień naszych „bajkowych wakacji” był dla nas wyjątkowy. Kasia skończyła 18 lat, więc świętowaliśmy Jej urodziny. Na urodzinach był Wójt Gminy Trzebownisko Pan Lesław Kuźniar oraz Przewodnicząca Rady Gminy Pani Małgorzata Kowal. Odwiedzili nas też nasi Przyjaciele z Fundacji Charytatywnej  Kongresu Polonii Amerykańskiej
w Chicago, Pan  Christopher T. Nowotarski oraz Steve H. Tokarski. Był tort, życzenia, tańce i zabawy. Pięknie zatańczył nasz zespół taneczny Nowa Nadzieja. Pan Wójt oraz Pani Przewodnicząca Rady Gminy przekazali dla Pani Prezydent Fundacji Vurginii Sikora gorące podziękowania za dotychczasową pomoc. Panowie Christopher T. Nowotarski oraz Steve H. Tokarski otrzymali od Pana Wójta podziękowania i odznaczenie ZASŁUŻONY DLA GMINY TRZEBOWNISKO. To dzięki wsparciu tej Fundacji od kilku lat możliwe jest rozwiązywanie trudnych problemów, z jakimi borykają się rodziny dzieci niepełnosprawnych, mieszkających na terenie Gminy Trzebownisko. Na zakończenie dzieci zaprosiły Gości do OGRODU MARZEŃ, który zakwitł wszystkimi barwami lata.
W alei Drzew Życia posadziły Drzewa Pani Vurginii Sikora, Pana Ch. T. Nowotarskiego oraz S. H. Tokarskiego. W Alei już od kilku lat rośnie DRZEWO ŻYCIA Pana Józefa Kamińskiego, naszego Darczyńcy z Fundacji. Bardzo żałujemy, że ze względu na stan zdrowia nie mogła do nas przyjechać Pani Prezydent. Przesyłamy Jej pozytywną energię od nas wszystkich i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. To wzruszające, że gdzieś tam tysiące kilometrów od Gminy Trzebownisko, Ludzie o Wielkim Sercu pomagają naszym dzieciom. Serdecznie im za to dziękujemy.