To był najpiękniejszy dzień w moim życiu

W dniach 19-21 czerwca, tradycyjnie już jak co roku nasze Dzieci wraz
z Opiekunami wyjechały do Białki Tatrzańskiej. W Białce gościliśmy w Płazówce Białczańskiej, w której czujemy się już jak w domu. Serdeczna atmosfera, czyściutkie pokoje i super posiłki. W tym roku mieliśmy wyjątkową okazję do świętowania. Marlenka obchodziła swoje 18 urodziny. Był piękny tort, serdeczne życzenia, dużo wzruszeń
i ciepłych słów. Po urodzinach  wszyscy pojechaliśmy na Bachledówkę do Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej. Jak co rok wyśpiewaliśmy Matce Bożej nasze radości i smutki. To dla naszego Stowarzyszenia magiczne miejsce, do którego wracamy dzięki wspierającym nasz Darczyńcom, raz w roku. W tym roku nasze Stowarzyszenie kończy 25lat swojej działalności. To czas trudnej pracy, wyzwań wydawałoby się często nie do pokonania, drogi na której spotkaliśmy dobrych, wrażliwych Ludzi, którzy nam pomogli
i pomagają. Mamy za co dziękować i o co prosić. Piękne chwile spędziliśmy na basenach termalnych. Na zakończenie wyjazdu Marlenka uściskała wszystkich i powiedziała:

To był najpiękniejszy dzień w moim życiu

Te słowa dedykujemy naszym Darczyńcom. To dzięki Wam nasze Dzieci i Ich Opiekunowie choć przez kilka dni w roku zapominają o trudnych chwilach.
To tak niewiele, a tak bardzo wiele……. Z całego serca dziękujemy.

      A Marlence życzymy jeszcze raz, samych szczęśliwych dni.