Drodzy Przyjaciele naszego Stowarzyszenia

„Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń,

że może z niej uczynić Betlejem.

Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce,

że może   przyjąć nowo narodzoną

                    Miłość………..

Do tego wystarczy wiara i nadzieja,

a Miłość przyjdzie sama.”

                                  Drodzy Przyjaciele naszego Stowarzyszenia

Z całego serca dziękujemy Państwu za przekazanie darowizny w wysokości 1% podatku dochodowego za rok 2015. W grudniu 2016 r. minęło 24 lata od założenia naszego Stowarzyszenia. Był to czas twórczej pracy, integracji, tworzenia nowych programów. Dzięki pomocy władz gminy oraz darczyńców zmienialiśmy jakość życia dzieci, które nie otrzymały szans danych ich pełnosprawnym rówieśnikom. Część świętowała z nami swoje 18-te urodziny.  Nadal pozostały jako „nasze dzieci” i tak już będzie. Codziennie uczestniczą w zajęciach w Gminnym Centrum Dziennej Aktywności, tańczą w zespole tanecznym Nowa Nadzieja, czas letni spędzają w pięknym OGRODZIE MARZEŃ. Z pomocą Państwa robimy wszystko, aby były szczęśliwe. Patrząc na ich radosny śmiech, mamy nadzieję, że nam się to udaje. Dla Dzieci które odchodzą, sadzimy w OGRODZIE MARZEŃ, DRZEWA ŻYCIA. Starzejemy się, więc coraz więcej sprzętu w bezpłatnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Ten sprzęt nie leczy, ale łatwiej się przy jego pomocy opiekuje chorym. Cieszymy się, że możemy pomagać małym dzieciom. Dla nich można zrobić najwięcej. To dzięki Ludziom Dobrej Woli nikt nie odchodzi  z naszego Stowarzyszenia bez wsparcia. Nie mamy administracji. Całość darowizn przeznaczana jest na pomoc osobom niepełnosprawnym.    W najbliższych latach bardzo duży nacisk położymy na integrację dzieci niepełnosprawnych z ich pełnosprawnymi rówieśnikami. Mamy nadzieję, że pomogą nam w tym zaplanowane na 2017 rok programy „ArtTerapia- integracja przez sztukę” oraz „Integracja w świecie ekologii”.

     Dziękując za Państwa Dar Serca składamy serdeczne życzenia radosnych
i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz sukcesów
i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.

                                                                         Przewodnicząca Zarządu

                                                                                 Teresa Tomaka